Shkarkoni video ose GIF nga Cicëroj

Përdorni aplikacionin ose faqen e internetit në Twitter për të kopjuar lidhjen dhe ngjitur atë në kutinë

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

Ky është shkarkuesi më i mirë i videove në Twitter

Ne u përpoqëm të bënim mënyrën më të mirë dhe më të përshtatshme për të shkarkuar video nga Twitter.com

46

Numri mesatar i shkarkimeve të videove në ditë

1.3K

Numri i vlerësimeve për shkarkuesin tonë

2.7K

Numri i minutave të videos së shkarkuar nga Twitter

74

Numri mesatar i përdoruesve të shkarkuesit tanë

Shkarkuesi #1 Video nga Twitter!

Tani keni mundësinë të shikoni dhe shkarkoni çdo skedar video dhe audio nga Twitter në pajisjen tuaj. Me shërbimin, ju mund të shkarkoni video me cilësi të mirë përmes një lidhjeje të drejtpërdrejtë dhe pa regjistrim.

Nuk ka asnjë kufizim për ngarkimin

Shkarkoni video nga Twitter pa asnjë kufi me shpejtësi maksimale.

Ne i mbështesim të gjitha pajisjet

Videot mund të shkarkohen në të gjitha pajisjet dhe platformat

Pa akuza

Ne nuk ngarkojmë për shkarkimin e videove nga Twitter

Easyshtë e lehtë për tu shkarkuar.

Falë shkarkuesit në Twitter, mund të shkarkoni ndonjë video nga një lidhje pa instaluar ndonjë aplikacion ose program ose bots.

Nuk ka nevojë për t'u regjistruar

Ju nuk keni nevojë të regjistroheni ose të keni një llogari në Twitter për të shkarkuar video. Ju do të duhet të siguroni një lidhje me videon.

Formate video dhe audio

Shtë e mundur të shkarkoni video nga Twitter në formate të ndryshme video me rezolucione dhe cilësi të ndryshme.

Si të shkarkoni video nga Twitter

Ju nuk keni nevojë të instaloni programe ose programe të palëve të treta për të shkarkuar video nga Twitter.

1

Kopjoni lidhjen në Twitter

Për ta bërë këtë, ju duhet të kopjoni lidhjen në videon në Twitter. Ju mund ta bëni këtë në faqen e internetit ose në aplikacion

2

Pas kësaj, ngjitni lidhjen në video në shkarkues

Pas kësaj, ju duhet të ngjisni lidhjen në fushë në faqen tonë të internetit nga Twitter

3

Zgjidhni një format video dhe cilësi që dëshironi

Pasi të klikoni në shkarkim, do t'ju kërkohet të zgjidhni cilësinë dhe formatin e videos që dëshironi. HD me cilësi të mirë, ju mund të shkarkoni në telefonin tuaj

4

Shkarkoni vetëm audio ose video

Pasi të zgjidhni audio ose video që dëshironi nga Twitter, mund ta ruani skedarin në pajisjen tuaj.

Ekipi ynë

Për të ngarkuar video nga Shërbimi Twitter, një ekip profesionistësh po punojnë për zhvilluesit, të cilët po monitorojnë të gjitha ndryshimet e reja, kështu që ju mund të shkarkoni video

Backend Developer

Cheryl Lesch

Backend Developer

Falë zhvillimit të një serveri për të ngarkuar video në Twitter, do të jetë e mundur të ngarkoni video me shpejtësi maksimale.

UI Developer

Lynne Graham

UI Developer

Për më shumë se 25 vjet, kompania punëson një ekip që ka përvojë të gjerë në këtë fushë. Zhvilluesi dhe projektuesi, ka përvojë në zhvillimin e ndërfaqeve për pajisje të ndryshme. Falë një sistemi të përshtatshëm, mund ta shkarkoni videon nga Twitter.

Founder, CEO

Todd Beatty

Founder, CEO

Krijuesi dhe pronari i videove tona të shkarkueshme në Twitter! Mendimi i ndodhi atij pasi ai bëri dush dhe gjithashtu lexoi tweet -et e tij në Twitter. Dhe pasi u shfaq videoja, ai dëshironte ta shikonte në smartphone -in e tij. Në fund ai vendosi ta bënte veten një shkarkues të dobishëm, por ai kurrë nuk gjeti mënyrën e duhur për ta bërë atë!

Designer

Felicia Johnston

Designer

Designer dhe ekspert i bukur i dizajnit që ishte në gjendje të krijonte këtë sit të bukur! Ju vetëm duhet të keni karakteristikat më thelbësore për të qenë në gjendje të ngarkoni video shpejt dhe me lehtësi.

Pyetjet e bëra më shpesh

Duke përdorur këtë ngarkues, do të keni një mundësi të bëni pyetjet tuaja dhe të merrni përgjigje nga specialistët tanë.

A mund ta shkarkoj audio në Twitter pa video?

Po, ju mund të zgjidhni opsione të ndryshme. Ju gjithashtu mund të ngarkoni vetëm audio.

Çfarë kufizimesh ka në shkarkime?

Me këtë shërbim, ju mund të shkarkoni video pa kufizime me shpejtësi dhe cilësi maksimale.

Në cilin format mund të shkarkoj video nga Twitter në HD me cilësi të lartë dhe me cilësi të mirë?

E gjitha varet nga videoja origjinale këtu. Në Twitter, do të keni mundësi të shkarkoni video me cilësi të lartë. Të gjitha opsionet përfshihen në listë.

Si duket videoja që u ngarkua në Twitter pas ngarkimit?

Pajisjet e ndryshme mund të kenë vende të ndryshme ruajtjeje. Shikoni në dosjen e shkarkimeve të telefonit dhe tabletit tuaj. Për të kontrolluar historinë tuaj të shkarkimit, shkoni të shkarkoni historinë në shfletuesin tuaj dhe kontrolloni atje.

Po sikur të dua të ruaj një video nga Twitter në smartphone tim?

Ju mund të zgjidhni opsionet e cilësisë për audio dhe video në Twitter. Nëse klikoni në opsionin e dëshiruar dhe hapni një skedar që mund ta ruani në mënyrën standarde të pajisjes tuaj, do t'ju paraqitet një skedar që mund ta ruani në mënyrën standarde. Ajo funksionon në kompjuterë (PC, Mac) dhe smartphone (Apple iPhone, Android).

Cilat formate video mbështetni?

Pasi të ngjitni lidhjen në video, do të keni mundësi të zgjidhni formatin. Ju mund të shkarkoni video me cilësi të ndryshme. Ekziston gjithashtu një mundësi për të shkarkuar vetëm audio nga llogaria në Twitter.

Reagimet e Përdoruesit

Kemi shumë përdorues që na shkruajnë. Dërgoni pyetjet dhe sugjerimet tuaja në postë në fund të faqes

I dalë në pension

Kendra Ratke

I dalë në pension

Në jetën time, unë jam gjithmonë duke kërkuar videon e përsosur në Twitter ... ju e dini, një video si kjo që mund ta ndaj me miqtë e mi dhe miqtë e mi janë si - oh zot, kjo është e jashtëzakonshme! Do të ngrejë statusin tim shoqëror, respektin e miqve të mi dhe popullaritetin në komunitet. Dhe nuk është aq e lehtë për ta gjetur atë në internet. Pjesa më e vështirë është krahasimi me të tjerët! Për ta bërë këtë, unë shkarkoj të gjitha videot në Twitter që i gjej në kompjuterin tim për analiza dhe krahasim të mëvonshëm. Kjo ka qenë puna ime për pesë vitet e fundit. Ndjehem sikur po afrohet. Unë jam duke u afruar me ndarjen e videove që gjej me miqtë e mi.

Hidraulik

Beatrice Reichert

Hidraulik

Pse do të shikoja një video me ujëra në Twitter? Po, sigurisht që unë me të vërtetë dua të shikoj videot e mia të preferuara pa logon në Twitter. Dhe unë shikoj video në TV të madh plazmatik që kam në banjën time. Morningdo mëngjes shkoj të lyem dhëmbët, dhe në vend të reflektimit tim, unë shoh një video të freskët në Twitter pa ato filigër të bezdisshëm! Shume faleminderit.

Student

Beth Donnelly

Student

Tani unë punoj në Institutin Fizik për Kërkime Quantum, duke studiuar luhatjet e grimcave nënatomike. Justshtë thjesht e tmerrshme! Nuk ka njeri që të punojë atje. Unë nuk e rekomandoj atë. E vetmja gjë që më shpëtoi nga mërzitja ishte të punoja në Twitter dhe të bisedoja me miqtë në Facebook. Për shkak se ne jemi një institut politik-ushtarak, ne nuk kemi qasje në internet. Më duhet të shkarkoj video para punës për të parë gjatë orarit të rekreacionit. Dhe këtu nuk mund të bëj pa shërbimin tuaj! Unë lidhem me videon në Twitter, e ruaj atë në punë dhe pastaj e shikoj në paqe!

Copyright © svetlana-story.com 2021-2022, Shqipëri, . All rights reserved. DISCLAIMER: svetlana-story.com is not affiliated with Twitter in any way.

Other languagesen  ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu