Shkarko CNBC - These 40-something parents quit their jobs to run their own businesses—now they earn $1 million working 20 hours a week đŸ€Ż (via @CNBCMakeIt) (CNBC)

Shkarkoni video ose GIF nga Cicëroj

Shkarko CNBC - These 40-something parents quit their jobs to run their own businesses—now they earn $1 million working 20 hours a week đŸ€Ż (via @CNBCMakeIt)
CNBC

CNBC - These 40-something parents quit their jobs to run their own businesses—now they earn $1 million working 20 hours a week đŸ€Ż (via @CNBCMakeIt)

8:39
30 April 2022

These 40-something parents quit their jobs to run their own businesses—now they earn $1 million working 20 hours a week đŸ€Ż https://t.co/tvXa7OPrOs (via @CNBCMakeIt) https://t.co/cl3QACr8DA

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

Pyetjet e bëra më shpesh

Duke përdorur këtë ngarkues, do të keni një mundësi të bëni pyetjet tuaja dhe të merrni përgjigje nga specialistët tanë.

Si mund të shkarkoj vetëm audio nga videot në Twitter?

Ju mund të shkarkoni vetëm audio nga Twitter! Në listën e opsioneve të shkarkimit, thjesht klikoni në artikujt e fundit - kjo është skedari audio.

Si duket videoja që u ngarkua në Twitter pas ngarkimit?

Pajisjet e ndryshme mund të kenë vende të ndryshme ruajtjeje. Shikoni në dosjen e shkarkimeve të telefonit dhe tabletit tuaj. Për të kontrolluar historinë tuaj të shkarkimit, shkoni të shkarkoni historinë në shfletuesin tuaj dhe kontrolloni atje.

Në cilin format mund të shkarkoj video nga Twitter në HD me cilësi të lartë dhe me cilësi të mirë?

E gjitha varet nga videoja origjinale këtu. Në Twitter, do të keni mundësi të shkarkoni video me cilësi të lartë. Të gjitha opsionet përfshihen në listë.

A mund ta shkarkoj audio në Twitter pa video?

Po, ju mund të zgjidhni opsione të ndryshme. Ju gjithashtu mund të ngarkoni vetëm audio.

ÇfarĂ« kufizimesh ka nĂ« shkarkime?

Me këtë shërbim, ju mund të shkarkoni video pa kufizime me shpejtësi dhe cilësi maksimale.

Po sikur të dua të ruaj një video nga Twitter në smartphone tim?

Ju mund të zgjidhni opsionet e cilësisë për audio dhe video në Twitter. Nëse klikoni në opsionin e dëshiruar dhe hapni një skedar që mund ta ruani në mënyrën standarde të pajisjes tuaj, do t'ju paraqitet një skedar që mund ta ruani në mënyrën standarde. Ajo funksionon në kompjuterë (PC, Mac) dhe smartphone (Apple iPhone, Android).

Cilat formate video mbështetni?

Pasi të ngjitni lidhjen në video, do të keni mundësi të zgjidhni formatin. Ju mund të shkarkoni video me cilësi të ndryshme. Ekziston gjithashtu një mundësi për të shkarkuar vetëm audio nga llogaria në Twitter.

Shkarkuesi #1 Video nga Twitter!

Tani keni mundësinë të shikoni dhe shkarkoni çdo skedar video dhe audio nga Twitter në pajisjen tuaj. Me shërbimin, ju mund të shkarkoni video me cilësi të mirë përmes një lidhjeje të drejtpërdrejtë dhe pa regjistrim.

Copyright © svetlana-story.com 2020-2022, , . All rights reserved. DISCLAIMER: svetlana-story.com is not affiliated with Twitter in any way.

Other languages ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  en ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu